Svetainės medis mail Adapta LtIEn

tarp

2016 kovo 30 d. trečiadienis

tarp Klauskite |Apie mus
 
Adapta i Renginiai i 2008 i


 

2008
Sveikiname Panevėžio Kurčiųjų m-klos kolektyvą 2008.11.20 2011.03.20
     
...Gražus ir didelis yra mokyklos gyvavimo namas.
 Jame labai daug durų.
Ir kiekvienais metais vis atveriamos naujos ir naujos.
Nauji veidai, nauji likimai, naujos patirtys…
 
Jūs atvėrėt 15- tas savo gyvavimo duris.
 
Tad linkime šypsotis  ir:
 Išvysti pasaulį smiltelėje,
Atpažinti dangų lauko gėlėje,
Sutalpinti begalybę saujoje,
O amžinybę – valandoje...
 
Patys šilčiausi linkėjimai mokyklos mokytojų kolektyvui jubiliejaus proga!
Advertisment
prolesanpure.com
Get slim fast!
Check it
www.vanefist.eu
The end of obesity!
Click here
Adaptai jau 9 metukai 2008.10.17

Spalio 4 d. prieš 9 metus bendrija ADAPTA buvo oficialiai užregistruota Panevėžio Apskirties administracijos. Mūsų bendra istorija prasidėjo 1999.10.04.

Sėkmės visiems bendrijos ADAPTA nariams, jų draugams ir visiems, prisidėjusiems ir prisidedantiems prie mūsų vaikų laimingos ateities kūrimo.

Prasmingų dienų, kūrybingų darbų, nuoširdaus bendravimo ir paparstas ačiū už tai, kad esаte!

img   Plačiau
Piešiame ant sienų 2008.12.11

 Bendrija “Adapta” vykdo 2008 m. Paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą drauge su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Vykdydami projekto uždavinius rengiame nuolatinio pobūdžio kultūrinę, meno terapijos (dailės ir foto) veiklą, t.y. - nuolat organizuojame dailės bei foto užsiėmimus, konkursus bei parodas.

Tokia veikla padeda girdintiems ir kurtiesiems mokytis bendrauti, stebėti aplinką ir žmones, pažinti pasaulį. Užsiėmimuose dalyvauja ir neįgalūs vaikai ir jų artimieji (girdintys vaikai ir suaugę).

img   Plačiau
Seminaro išvados - mokytis ir tobulėti

 Bendrijos "Adapta" pirmininkės Astos Karalienės ir bendrijoje pagal LIRT projektą dirbančių psichologių Linos Motūzienė ir Palmyros Diržienės iniciatyva buvo suorganizuotas seminaras bendrijos nariams. Seminaro metu įvertinome bendrijos stipriasias ir silpnasias puses, mokėmes projektų rašymo, atlikome praktines užduotis, bendravome ir dalinomės savo patirtimi.

Baigiamuoju seminaro akcentu tapo Vido Mekšriūno pasisakymas. Jis išsakė mintį, kad tik visi kartu galime nuveikti didelius darbus. Svarbiausia yra ne tik mokytis ir tobulėti, bet panaudoti žinias savo šeimos, mūsų vaikų ir bendrijos labui. Vido pasisakymas buvo sutiktas pritarimo ovacijomis.

img   Plačiau
LIRT projektą vykdome kartu su vilniečiais Panevėžyje 2008.09.29
Panevėžyje sulaukėme svečių iš bendrijos “Pagavos“. Vykdydami projektą „Mokomės vieni iš kitų“, vilniečiai lankėsi Panevėžyje. Projekto tikslas - supažindinti sutrikusios klausos vaikus ir jaunuolius su Lietuvos kultūra, etnografiniais regionais, jų ypatumais ir kraštovaizdžiu, ugdyti tautiškumą, skatinti kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų vaikų integraciją.

Vilniečiai Panevėžyje susitiko su mūsų bendrijos „Adapta“ vaikais Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje. Čia drauge gilinome žinias apie Aukštaitiją. Vaikai iš Vilniaus, apsirengę tautiniais rūbais, prašė kitų atspėti, kurio regiono rūbais jie apsirengę, dar kartelį apžiūrėjo lėles su kiekvienam regionui būdingais rūbais. Buvo tokių, kas matė jas pirmą kartą, o tie, kas matė ne pirmą kartą, patys maloniai nustebo, kad jau gali atskirti kuriam regionui kuri lėlė priklauso. Vaikų atsiliepimai: „Manome, kad tokie rūbai tiktų ir dabartiniame, arba šiuolaikiniame, gyvenime“. Vaikinai patys nenorėtų tokių rūbų nešioti, bet sakė, kad merginoms jie labai tinka.
img   Plačiau
Foto darbų paroda 2008.09.01

Bendrija Adapta ir toliau skatina bendrijos narius ir visą kurčiųjų bendruomenę fotografuoti savo gyvenimo akimirkas ir parodyti aplinkinimas, kaip kurtieji supranta aplinkos, bendravimo, džiaugsmo ir buvomo kartu grožį.

Naujųjų mokslo metų pradžios proga kurčiųjų pagrindinėje mokykloje buvo atidaryta moksleivių su klausos negalia foto darbų paroda.

Vykome į Kalėdinių giesmių koncertą 2008.12.16

Bendrija PAGAVA nuoširdžiai pakvietė visus kurčiuosius, šeimos narius ir draugus, mokytojus ir auklėtojus į tradicinį Kalėdinių Giesmių koncertą kurtiesiems. Koncertas vyko Vilniuje, šv. Jonų bažnyčioje. Bendrijos "Adapta" nariai galėjo nuvykti ir dalyvauti šioje nuostabioje šventėje.

Ypač sujaudino Kalėdų giesmės, kurias giedojo ir gestais imitavo bendrai Vilniaus ir Pedagoginio universitetų studentų chorai, gestais giesmes imituos kurtieji jaunuoliai. Mažieji pagaviukai deklamavo eilėraštukus, vaidino pantomimos grupė.

Po koncerto dėkojome bendrijos Pagava pirmininkei Rimai, Joanai ir visiems, prisidėjusiems prie išties puikaus, dvasią pakylėjančio renginio.

img   Plačiau
Po Aukštaitijos ežerus 2008.08.16

2008 m. įgyvendinome vaikų socializacijos programą „Baidarėmis po Aukštaitijos ežerus“

Smagu žinoti, kad pasaulis toks beribis ir įdomus, o kiekvienas mūsų žingsnis unikalus ir nepakartojamas. Todėl ir pasirinkome tikriausiai patį įdomiausią keliavimo būdą - keliavimą savo jėgomis. 2008 m. rugpjūčio mėn. 18- 21 dienomis leidomės į baidarių žygį po Aukštaitijos nacionalinio parko ežerus.

img   Plačiau
Šventoji 2008

2008 metais vaikų vasaros stovyklą surengėme Šventojoje, nes mūsų pamėgtą Kunigiškių stovyklavietę valdininkai uždarė.

Į stovyklą mūsų susirinko 50. Apsigyvenome poilsio namukuose, tačiau tokio bendrumo, kaip būdavo ankstesniais metais, nepajutome. Dėl didelio poilsiautojų antpludžio teko atšaukti stovyklos atidarymo renginius, bendrą vakarienę prie laužo, nebuvo ir diskotekos.

Vyko paskaitos tėvams, mandalų piešimo pratybos, sportinės varžybos, smėlio pilių statymas, Neptūno šventė. Svabiausia, kad galėjome pabūti kartu, pabendrauti, pailsėti, pažaisti, tiesiog smagiai praleisti laiką prie jūros.

img   Plačiau
Kūrybinė išvyka dviračiais ir mandalų piešimo užsiėmimai 2008.08.01

 Pagal 2008 m. Paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą, bendradarbiaujant su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie SADM, Tėvų bendrija "ADAPTA" vykdo nuolatinio pobūdžio kultūrinę, meno terapijos (dailės ir foto) veiklą.

Ši veikla yra tęstinė - nuolat organizuojami dailės bei foto užsiėmimai, konkursai bei parodos. Šia veikla siekiame sudaryti galimybę kurtiesiems bendrauti, stebėti aplinką ir supančius žmones, augalus, fiksuoti įvykius, pažinti pasaulį... Užsiėmimuose dalyvauja ir neįgalūs vaikai, ir jų artimieji (girdintys vaikai ir suaugę).

img   Plačiau
Išvyka baidarėmisIšvyka baidarėmis 2008.07.21
Adapta ilsisi VentspilyjeAdapta ilsisi Ventspilyje 2008.07.12
Susitikimas su V.V. Landsbergiu (jaunesniuoju)Susitikimas su V.V. Landsbergiu (jaunesniuoju) 2008.06.28
Kelionė į Sankt PeterburgąKelionė į Sankt Peterburgą 2008.05.10
Laimingų Naujųjų Metų!Laimingų Naujųjų Metų! 2007.12.31

 

tarp
2016 metų kovas
Pr A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
 
Adapta Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design